MENU
klinika

Për të 3-tën ditë radhazi

Vijon zjarri në Elbasan

16.09.2021 - 11:51

Zjarri në Shushicë të Elbasanit është duke vijuar tashmë që prej tre ditësh.

Shërbimet e zjarrfikëses kanë ndërhyrë për shuarjen e tyre, por nuk është bërë i mundur lokalizimi i flakëve.

Ndërsa sot me një mjet zjarrfikës, dy foristrada, 11 zjarrfikës, si dhe banor të komunitetit po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Ndërtesë gjigante pa leje në zonën e Llixhave

Kush është ish-kryeinspektori i IMT që ra në prangat e policisë

Informacionet paraprake të Policisë

Digjet një makinë e parkuar në Elbasan

Lejoi ndërtimin pa leje në Llixha

Elbasan/ Arrestohet ish-kryeinspektori i IMT

Dy persona të lënduar rëndë

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji

Dyshime për disa transferta të bëra nga bashkëjetuesi

KPK rinis hetimet për gjyqtaren e videove në ‘Tik Tok’