MENU
klinika

Çfarë diskuton Monika me Semin

“Iliri dhe Donaldi do shkonin shumë”

19.11.2021 - 14:15

Sot në reality-show ‘Big Brother VIP’ Monika ka zhvilluar një bisedë me Semin, ku ndër të tjera folën për raportin midis Ilirit dhe Donaldit.

“Jam e bindur që Iliri me Donladin do shkonin shumë. Shumë do shkonin. Absolutisht do shkonin shumë, sepse janë dy natyra artisti. Artisti me artistin bashkohen. Natyra që e luajnë lojën shumë e bukur. Dashje pa dashje të dy kanë treguar gjërz që s’janë. Unë jam e bindur që nuk e kanë në jetën e përditshme. Ai (Iliri) është i drejtpërdrejtë, e mendon ashtu, është i nxituar, unë i kam thënë disa herë, i kam folur pafund”,- tha Monika

“Eshtë një çik kunjaxhi, kupton?”,- replikoi Semi.

“Ka një të metë, ose ka një karakteristikë, jo e metë, por karakteristikë e njeriut. Mua as Beni nuk më pëlqeu kur më tha grua e lig, jam ndjerë keq shumë. Mua mu duk term shumë i keq, unë rri e mendoj që ne në fund fare, lojë është”,- tha Monika.

Semi i shpjegoi se Beniada është keqkuptuar, pasi ka dashë të thoj diçka tjetër, mirëpo nga problemi me shqipen ka gabuar. Madje Beniada ishte ndjerë shumë keq kur kishte kuptuar realisht përkthimin e fjalës.

Më pas Monika i tha se njerzit kanë të drejtë kur e gjykojnë nga disa gjëra se nuk e njohin dhe po ta njihnin do kuptonin që ajo bën shumë shaka.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Ti je zero, çfarë artisti je ti?" (Video)

Shpërthen debati midis Ilirit dhe Donaldit

Ish-konkurrenti akuza ndaj produksionit

“Fituesi i BB është parashikuar dhe ja kush është”