MENU
klinika

Momente paniku në Botëror

Notares i bie të fikët gjatë garës, e shpëton trajnerja

22.06.2022 - 21:11

Një moment i frikshëm ka ndodhur nga Botërori i notit që po zhvillohet në Hungari, ku notarja amerikane, Anita Alvarez, humbi ndjenjat gjatë garës.

Ajo ndodhej në pishinë duke konkurruar me rivalët, teksa humbi ndjenjat dhe u zhyt deri në fundin e pishinës.

Për fatin e mirë të saj, ndërhyrja e shpejtë e trajneres dhe ekipit mjekësor rezultuan të ishin vendimtare për jetën e saj, të cilët stabilizuan gjendjen shëndetësore të 25-vjeçares.