MENU
klinika

“Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera"

Një tjetër investim! Ledri Vula thumbon kolegët

13.08.2022 - 09:37

Ledri Vula është padyshim një ndër reperët më të pëlqyer për publikun. Ai ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm përgjatë këtyre viteve. Dhe sigurisht ky sukses sjell të ardhura të larta. Së fundmi, reperi ka blerë një shtëpi në Prishtinë. Ai ka ndarë disa foto ku shfaqet duke firmosur dokumentet.

Reperi ka thumbuar kolegët lidhur me blerjen e klikimeve, pasi shumë akuzohen për një gjë të tillë. “Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera”, shkroi këngëtari krahas fotove. Kujtojmë që reperi po jeton prej kohësh historinë e dashurisë me Sara Hoxhën, me të cilën ka dhe vajzën Poem Blu.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN