MENU
klinika

Reagimi

Don Xhoni puthi Era Istrefin, reagon ish-e dashura

18.10.2022 - 10:01

Në mesin e spekulimeve se mes Era Istrefit dhe Don Xhonit mund të ketë diçka më shumë, ka ardhur dhe reagimi i ish të dashurës ruse, Ariana Lirey. Modelja ruse dhe reperi shqiptar, romanca e të cilëve përfundoi disa muaj më parë, janë komentuar shumë për shkak të përplasjeve në rrjete sociale.

Së fundmi, modelja është pyetur nga ndjekësit se çfarë mendon për videon ku Don Xhoni shihet duke puthur Erën në koncert. Reperi dhe Era po këndonin duetin e tyre kur ai e puthi në skenë. “Ai është ish-i im dhe mund të bëjë çfarë të dojë”, ka shkruar modelja ruse për ish të dashurin e saj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pak ditë pas ndarjes me reperin

Ish-i i Don Xhonit përfundon në spital

Pamjet e tyre të përqafuar në rrugë bënë xhiron e rrjetit

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin me Don Xhonin