MENU
klinika

Ceremonia

Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para të nuses

01.10.2022 - 13:11

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera kurorëzojnë historinë disa vjeçare të dashurisë. Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ceremonia e martesës në qytetin e nuses, Pejë nga ku Arbri publikoi vetëm një foto nga përgatitjet për ditën e madhe.

Ndërkohë që të gjithë janë kurioz se si duket nusja.

Vlera ka zgjedhur të jetë një nuse e thjeshtë, me një fustan që shkëlqen nga bardhësia, por shumë fin, ashtu si të gjithë detajet e tjera.

Ndërkohë mbrëmjen e sotme priten krushqit nga Kosova në dasmën që do të mbahet në Tiranë nga Arbër Hajdari.

Një nga favoritet për të fituar DWTS

Elhaida Dani zbulon si do t’i shpenzojë 50 mijë eurot

Në garë për drejtor të Teatrit Kombëtar

Rez Veleshnja sulmon Altin Bashën, ka një thirrje për Ramën!

"Mendjemadhe, tu afruam dhe ti..."

Ndjekëset ‘kryqëzojnë’ Arbana Osmanin

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm

Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

"Mos i fusni të gjithë burrat në një thes"

Getinjo ka një mesazh pas vrasjes së gruas shtatzënë në Kosovë