MENU
klinika

“Nga Malësia e Madhe në fshatrat e Beratit”

OSHEE me dorë të hekurt: Kontrolle për vjedhjen e energjisë

12.11.2022 - 12:49

OSHEE ka bërë me dje me anë të një postimi në Facebook se ka zhvilluar kontrolle gjatë natës për të ndaluar vjedhjet e energjisë elektrike në vend.

Sipas tyre kontrollet janë kryer nga Malësia e Madhe në Shkodër deri në fshatrat e thella të Beratit duke verifikuar kabina, matësa dhe linja për objektet që abuzojnë me energjinë.

Postimi i plotë:
Kontrolle NATËN për vjedhje energjie
nga Malësia e Madhe në Shkodër deri në fshatrat e thella të Beratit kontrolle dhe verifikime gjatës në kabina, matësa dhe linja për objekte që abuzojnë me energjinë
8 raste procedimesh nga ekipet e OSSH në polici për vjedhje të energjisë elektrike familjarë dhe biznese për linja të dyta dhe ndërhyrje në matës

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Përmirësimi i shërbimit, reduktim drastik i ankesave

OSHEE: Ulen humbjet në 26,2%

Në pranga 2 persona dhe në hetim 7 të tjerë

Vjedhja e energjisë elektrike, operacione në tre qytete

Kontrollet për vjedhjen e energjisë

Policia zbulon biznesin që prodhonte Bitcoin në Krujë!