MENU
klinika

Dikush i ka ndërruar mendjen?

A kishte planifikuar Butrinti surprizë për Kiarën?

19.01.2023 - 12:30

Një surprizë e madhe u paralajmërua për ditëlindjen e moderatores Kiara Tito, në Prime-in e së martës në “Big Brother Vip Albania.” Dhe në fakt kështu ndodhi! Luiz Ejlli e surprizoi moderatoren në ditën e saj të lindjes dhe i dedikoi një këngë romantike.

Por, nuk mund të mohojmë se thuajse të gjithë ne fillimisht menduam se Kiara mund të merrte një surprizë nga ish-i i saj, këngëtari Butrint Imeri. Dhe kjo jo pa shkak, pasi ka qenë vetë Butrinti ai i cili paralajmëroi disa ditë para Prime-it një “surprizë” për të gjithë. Pse u lidh paralajmërimi i tij me Kiarën? Sepse Butrinti fillimisht postoi një foto të moderatores me kurorë, postimi i parë që ka bërë për Kiarën në llogarinë e tij, duke e pasuar me një tjetër postim të tij ku shkruante që të martën ka një surprizë. Të martën, pikërisht në ditëlindjen e Kiarës dhe Prime-in e “BBVIP.” Disa orë para nisjes së spektaklit Butrinti publikoi një tjetër foto, të cilën e shoqëronte me mbishkrimin, “qetësia përpara stuhisë.” Epo nga ai vetëm stuhi nuk pamë të martën, në fakt nuk pamë asgjë… “Surpriza” që ai kishte për “fansat” nuk u realizua, çfarë bën të mendojmë se dyshimet se ai do të futej në “Big Brother Vip” mund të jenë të vërteta.

Së fundmi, burime për “Kryefjala.com” kanë konfirmuar se Butrinti ka qenë atë natë në Tiranë dhe do të futej në “BBVIP” për të performuar, por dikush në moment të fundit i ka ndërruar mendjen. Mbetet për t’u parë nëse ai do të tentojë sërish për një surprizë….

Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë