MENU
klinika

Ata thanë “Po”…

Më në fund ndodh puthja e shumëpritur mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit!

01.02.2023 - 23:01

Puthja mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ishte shëndrruar në një “dramë” më vete brenda shtëpisë së “Big Brother”, teksa këngëtari e kërkonte me ngulm prej shumë kohësh, por moderatorja nuk kishte rënë pre e “presionit”, të paktën deri tani.

Mbrëmjen e sotme, Kiara dhe Luizi “u martuan” brenda reality-t, duke qenë çifti në dasmën tradicionale të organizuar nga produksioni dhe ashtu siç e do tradita, pasi u shpallëm burrë edhe grua, çifti u puth, ndërsa më në fund Kiara i dhuroi Luizit atë që priste prej kohësh.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN