MENU
klinika

Ngjarja me dy të vdekur në Kavajë

Policia nxjerr detaje për identitetin e viktimave

29.03.2023 - 20:39

Të tjera detaje kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Kavajë, ku të vdekur mbetën Altin Rexha dhe Edmond Gosa.

Sipas burimeve nga policia, bëhet me dije se nga verifikimet e sakta të kryera nga grupi hetimor, pas gjetjes së dokumenteve të identifikimit, të dy shtetasit rezultojnë se kanë ndryshuar emrat.

Altin Rexha e ka ndryshuar emrin dhe në dokumentat e identifikimit e ka Sali Rexha, ndërsa Edmond Gosa e ka ndryshuar emrin dhe në dokumenta e ka Armand Gosa.

Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Reagimi i policisë:
Kavajë/Informacion shtesë

Nga verifikimet e sakta të kryera nga grupi hetimor, pas gjetjes së dokumenteve të identifikimit, shtetasi Altin Rexha e ka ndryshuar emrin dhe në dokumente e ka Sali Rexha.

Në vijim të informacionit të dhënë në lidhje me ngjarjen në Kavajë, ju informojmë se nga verifikimet e sakta të kryera nga grupi hetimor, pas gjetjes së dokumenteve të identifikimit, shtetasi Edmond Gosa e ka ndryshuar emrin dhe në dokumente e ka Armand Gosa. Emrat i kanë ndërruar me gjendje civile.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN