MENU
klinika

Samiti i Liderëve të Këshillit të Europës

Rama ndan foto me Dritan Abazoviçin nga Islanda: Me ma t’mirin e të tanve

16.05.2023 - 20:04

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Rejkjavík, Islandës, ku merr pjesë në samitin e Liderëve të Këshillit të Europës.

Rama vetëm pak minuta më parë ka ndarë një foto me kryeministrin në detyrë të Malit të Zi, Dritan Abazoviç.

E teksa ndanë foto me Abazovicin, Rama shkruan “Me ma t’mirin e të tanve ❤️*Rekjavik, Samiti i Liderëve të Këshillit të Europës”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Mburremi me krenari e rrahim gjoksin”

Abazoviç: Problemi ynë është patriotizmi i rremë!


“Hetim i plotë, përkrahim EULEX dhe KFOR“

Vdekja e policit në Kosovë/ Mali i Zi dënon ashpër sulmin

Tuneli 30 metra në Gjykatën e Lartë në Mal të Zi

Abazoviç: Gërmimi mund të ketë nisur pas njoftimit të FBI-së

Grabitje apo përgatitje për arratisje

Misteri i tunelit që po trondit Malin e Zi

Kryeministri në detyrë i Malit të Zi ndan pamjet

Abazoviç hap shkollën e vetme shqip në Rozhaj