MENU
klinika

Raportohet për viktima

Shembet një pjesë e urës në Greqi

23.07.2023 - 13:15

Një pjesë e një ure ka rënë në Perimetriki Odos të Patrës, në Diodorou, në zonën Bozaitika. Deri më tani raportohet se ka një të vdekur dhe dy të plagosur. Në këtë pikë punimet kryhen prej dy vitesh, në kuadër të një shembjeje të kontrolluar.

Që nga rënia e urës, e cila ndodhet në afërsi të vendbanimit të Romëve, informacionet bëjnë me dije se ka persona të bllokuar dhe të plagosur.