MENU
klinika

Sulmi mbi policinë e Kosovës ku u vra një polic

Biseda telefonike e Taulant Ballës me homologun Xhelal Sveçla

24.09.2023 - 14:38

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun e tij të Kosovës, Xhelal Sveçla.

Mësohet se Balla i ka shprehur Sveçlës ngushëllimet për zyrtarin e policisë që ka humbur jetën dhe ka uruar shërim të shpejtë të plagosurve.

Svelça e ka informuar ministrin Balla mbi situatën dhe masat e marra nga Policia e Kosovës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Reagon familja e policit të vrarë në veri:

“Të vdesësh për atdhe është sikur të rilindësh përsëri”

I bllokuan rrugën me kamionë dhe…

Ky është Polici që u vra sot në veri të Kosovës


"S’është histori parash, dinte një sekret për Naim Murselin"

Vrasja e Liridona Ademajt, gazetarja Lala ngre dyshimet

"12 zyrtarë socialistë kanë punë me SPAK"

Minxhozi: Përse nuk hidhet një hap procedural për Berishën?!

"Demoralizoi ata që besonin se me ikjen e Saliut do të riorganizohej opozita"

Argita fjalim në Kuvendin e Berishës, si e komenton analisti

Komiteti i Bernës thirrje qeverisë shqiptare

DW: Pezulloni ndërtimin e aeroportit të Vlorës