MENU
klinika

Fero s’ndal deklaratat për fe-në

“I lashë të gjitha për Allahun dhe për të do vdes”

16.09.2023 - 14:14

Reperi Fero, është personazhi më i përfolur së fundmi pas deklaratave lidhur me fenë islame.

Pasi doli nga burgu për një sulm fizik ndaj ish-gruas së tij, Arbenitës, ai la muzikën për t’iu përkushtuar fesë myslimane, teksa vazhdon të postojë deklarata të shumta lidhur me të.

Ditën e premte, ish-reperi tha se i ka lënë të gjitha për hir të Allahut dhe nëse është nevoja edhe do vdes për të.

“Mua nuk më intereson dynjaja (bota)”, ka shkruar Fero në rrjetin social “Instagram”.