MENU
klinika

‘Po ti ç’do këtu?’

Kim Kardashian kritikohet për aktrimin në filmin horror

24.09.2023 - 12:18

Jemi mësuar ta shohim në faqet kryesore të markave të njohura ndërkombare të veshjeve por ylli i ‘Keeping Up With The Kardashians’, Kim na ka surprizuar me rolin e saj si aktore në filmin ‘thriller’ ‘American Horror Story’.

42-vjeçarja luan rolin e një publicisteje të quajtur Siobhan Corbyn. Duket se fansat e filmave horror kanë mbetur të zhgënjyer nga kasti i aktorëve të përzgjedhur, e këtu vecuan Kim-in, e cila sipas tyre nuk ka asnjë gjë që e lidh me aktrimin dhe performnca e saj linte shumë për të dëshiruar.

Disa nga komentete në platformën X (ish-Twitter):

“Nuk më pëlqen fare Kim”

“Kim është e neveritshme në aktrim. Pse është ajo në këtë? E shkatërroi shfaqjen”.

“Djema jam shumë i hutuar se cila është ndarja e re e AHS? Pse është Kim Kardashian këtu?”.

“Kim Kardashian është një aktore objektivisht e tmerrshme”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"S’kam qenë kurrë në nivelin e Kim Kardashiam"

Aktorja e njohur thumbon hapur Kim Kardashian