MENU
klinika

Disa ide nga blogeret

Si të vishni çizmet këtë periudhë, 5 kombinime perfekte

26.09.2023 - 12:52

Tani që po vjen stina e ftohtë ka ardhur koha që të zbrazni të gjithë garderobën e sandaleve të verës për t’ia lënë vendin çizmeve të vjeshtës.

Seksi, elegante dhe me vëmendjen e përqendruar totalisht mbi ju? Shumë e thjeshtë, frymëzohuni nga 5 modele të çizmeve trend të këtij sezoni dhe keni për t’u dukur një ‘perlë’ e vërtetë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zyrtarisht në sezonin e pulovrave

5 trendet që do mbizotërojnë stinën e vjeshtës