MENU
klinika

"Tani jam më e fortë"

Chiara Ferragni pranon ndarjen nga Fedez?

22.02.2024 - 08:54

Ndërkohë që në Milano është duke u zhvilluar Java e Modës, Chiara Ferragni po lançon disa mesazhe sociale. Blogerja e njohur e cila gjithmonë i ka ndjekur sfilatat në rreshtin e parë, këtë radhë ka munguar.

Ajo për të cilën Ferragni është duke u përfolur, është një krisje e mundshme e marrëdhënies së saj me Fedez. Dyshimet u ngritën akoma më shumë, kur në foton e profilit të Instagramit të blogeres, tashmë Fedez nuk është, por vetëm 37- vjeçarja së bashku me dy fëmijët. Megjithatë një konfirmim nga dyshja ende nuk ka në lidhje me këtë.

Chiara Ferragni: "Tani jam më e fortë"; A po konfirmon

Por, ajo që ndjekësit e dyshes vënë re flasin më shumë se sa një konfirmim zyrtar i tyre. Ato kanë parë në një foto të Chiara-s se unaza në dorën e saj të majtë mungonte. Gjithashtu Fedez ka postuar disa “story” me Donatella Versace-n, me të cilën asistoi në përgatitjen e sfilatës milaneze, e sërish fansat panë se Chiara mungonte.

Chiara Ferragni: "Tani jam më e fortë"; A po konfirmon

Kjo përçarje është vënë re ditët e fundit, pasi pak ditë më parë Shën Valentinin, dyshja e kanë kaluar së bashku.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Leo do të ketë një motër ose vëlla

Chiara Ferragni dhe Fedez, prindër për herë të dytë