MENU
klinika

Pranvera është këtu!

Këto janë bizhuteritë që do të dominojnë pranverën

04.03.2024 - 09:15

Me gjithë trendet në qarkullim të kësaj pranvere nuk duhen harruar as bizhuteritë që përdoren si aksesorë kreysor për të plotësuar një veshje.

Nga byzylykët e deri te vathët ka pafund opsione nga klasiket te modernet me shkëlqim dhe përmasa të pazakonta. Mund të tregosh me krenari printet e kafshëve në bizhuteri, mund të përdorësh “chocker” apo detaje bizhuterish që vendosen në taka. Në krahë do të rikthehen aksesorët që vihen në gjatësinë e sipërme, po ashtu nuk do mungojnë lulet 3D.

Më tej, ju prezantojmë aksesorët që do të shohësh verdallë muajt në vijim. Theksojmë se trendet janë përqafuar nga brand-e si: Khaite, Schiaparelli, Balmain dhe Loewe.

Duaji ose mos i përdor: Këto janë bizhuteritë që do

GETTY

Duaji ose mos i përdor: Këto janë bizhuteritë që do

GETTY

Duaji ose mos i përdor: Këto janë bizhuteritë që do

GETTY

Duaji ose mos i përdor: Këto janë bizhuteritë që do

GETTY

 

Duaji ose mos i përdor: Këto janë bizhuteritë që do

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga fundet e shkurtra te xhinset me bel të ulët

6 tendenca të vjetra që janë rikthyer zyrtarisht gjatë vitit 2024