MENU
klinika
Raporti italian në gazetat greke

Italia-NATO-s: Arta, Preveza, Suli, e deri në Kostur banohen nga shqiptarët

Rekomandimi për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Integrimi/ Hahn: Mos hapja e negociatave me pasoja dramatike

Komisioni i Bashkimit Europian pritet të paraqesë në maj një rekomandim pozitiv për hapjen e...

Takimi i Cakajt

Hapja e negociatave/ Austria mbështet Shqipërinë

Austria do të mbështesë hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian, por kërkon më...

Reagimi

Arrestimi i “Dajës”/ Lleshaj: Dara vijon të shtrëngohet!

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në “Twitter” menjëherë pas lajmit për arrestimin e...

Grabitja në Rinas

Zbardhet identiteti i “Dajës” së Kosovës, i akuzuar për grabitje ari

Ragip Hajdini nuk është një emër i panjohur për policinë e shqiptarëve të përtej kufirit....

Dëshmia e Bengasit

Grabitja në Rinas/ Bie në pranga “Daja” i Kosovës

Përfundon në pranga i gjashti i dyshuar, i njohur si ‘Daja’ nga Kosova për grabitjen...

Çdo të ndodhë të enjteve?

Përfundon mbledhja në selinë blu/ Zbardhen porositë e Bashës për krerët e degëve

Kryedemokrati Lulzim Basha sapo ka përfunduar një mbledhje me anëtarët e kryesisë së PD-së dhe...

"Grabitja Rinas"/ Detajet lidhur me grupin

“Më thirri dajë”/ Zbardhet dëshmia e plotë e bashkëpunëtorit të drejtësisë

Tashmë është bërë publike dëshmia e plotë e Alkond Bengasit, bashkëpunëtorit të drejtësisë, i cili...

Zgjedhjet lokale

Rama sfidon Ademin: PS do ta fitojë Shkodrën

Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët shkodranë tha se Partia Socialiste...

Vizita në Shkodër

Noka zë vendin e Topallit/ Rama: Nuk zëvendësohet Jozefina me një “hu gardhi”

Nga Shkodra, kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur “t’i prekë në sedër” shkodranët, demokratë...

Vrasja e vëllezërve Bilali

Arrestimet në Shkodër/ Lleshaj: Një tjetër hap drejt një Shkodre të sigurt

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj duke reaguar për arrestimin e dy personave në lidhje me...