MENU
klinika
'Bularati'

“Varrimi i Kacifas”, Idrizi: Shteti shqiptar tregoi se ka rënë

Vrasja e 35-vjeçarit

Thirrjet për ‘Vorio Epirin’ në Bularat, reagon Shoqata Çamëria

Shoqata Çamëria ka reaguar pas thirrjeve nacionaliste të grekëve gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandino...

'Kacifas'

Tsipras: Vepruam siç duhet, zemërimi i justifikueshëm

Kryeministri i Greqisë ka folur për mediat greke pas varrimit të minoritarit grek Kostandinos Kacifas,...

Reagon Rama

Varrimi i Kacifas, reagon Rama: Hienat përdhosën flamurin e tyre

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ceremonisë së varrimit të Kostandino Kacifas në Bularat të...

‘Kacifas’

Bllokuan rrugën Gjirokastër-Kakavijë, shoqërohen 2 grekë

Policia shqiptare ka shoqëruar dy shtetas grekë, pasi dyshohet se kanë bllokuar për më shumë...

Reagon Doda

PDIU: Kacifas, turpi i Bularatit. Terroristët nuk nderohen

Sekretarja e Përgjithshme e Partisë për Drejtësi, Integrim e Unitet, Mesila Doda, ka reaguar për...

Anëtarësimet në PS

Rama ironi me Palokën në Lezhë: Ai do thoshte “thum gabim”

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm sot në qytetin e Lezhës për anëtarësimet e reja...

Vrasja e 35-vjeçarit

Pas Bularatit, nacionalistët grekë bllokojnë aksin kryesor

Pas përfundimit të ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifës në Bularat, aty ku edhe u...

Vrasja e 35-vjeçarit

Grekët fyen gazetarët në Bularat, UGSH-ja: Shkelje e lirisë

Thirrjet ekstremiste të qytetarëve grekë teksa merrnin pjesë në ceremoninë e varrimit të minoritarit, Kostandinos...

Fokusi tek reformat

Ngritja e KLP e KLGJ/ Gjonaj takon Fleckenstein dhe Sorecan

Ministria e Drejtësisë Etilda Gjonaj është takuar sot me Raportuesin për Shqipërinë në në Parlamentin...

Procedurat

Vota e emigrantëve/ Interpelancë me shqiptarët jashtë vendit

Ministri Ditmir Bushati është thirrur sot në interpelancë me shqiptarët që jetojnë në Greqi dhe...

Urdhëri i parë

Daljet në kafe/ MB sqaron urdhërin e Lleshit

Ministria e Brendshme ka sqaruar urdhërin administrativ për punonjësit e administratës së Ministrisë së Brendshme,...