MENU
klinika
Shpëton sërish

David Beckham del i “pastër” nga gjykata

U martuan javën e shkuar

Elita dhe Gjiko anulojnë muajin e mjaltit?!

Një nga martesat më të bujshme VIP të këtij viti ka qenë padyshim ajo e...

“Tha Carter V”

Rikthehet Lil Wayne, të premten albumi i ri

Ylli i hip hip, Lil Wayne pritet të rikthehet fuqishëm, teksa të premten do të...

Jeremy Meeks

Rishfaqet “krimineli më i bukur në botë”

Jeremy Meeks, aktualisht cilësohet si një ndër meshkujt më të bukur në botë, por e...

Nevina e Isli

E puth në emision, moderatori “realizon ëndrrën”

Nevina Shtylla është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar, e cila duket...

“MMV”

Geti rikthehet 4 vite pas, nga Kuba në Bahamas

Ghetto Geasy, së bashku me të dashurën e tij Marina Vjollca, kalon disa ditë të...

Telashe për Britney-n

110 mijë dollarë për kujdesin e fëmijëve

Duket se këngëtarja e famshme Britney Spears është sërish në sallat gjyqësore me ish-bashkëshortin e...

Mbështetje jashtë fushe

Leonita, “sekreti” i suksesit të Xhakës

Ndoshta shumë menduan se për Xhakën do të ishte e vështirë të ambientohej me kampionatin...

Është 49 vjeç!

Jennifer Lopez ekspozon muskujt

Sa më shumë kalojnë vitet aq më i bukur duket fiziku i saj, i tonifikuar...

E dyta herë brenda vitit

Grabitësit “mësyjnë” në vilën 6,8 mln dollarë të Rihannas

Për herë të dytë brenda një viti, shtëpia me vlerë 6.8 milionë dollarë e Rihannas...

Del në ankand

Me 500 mijë dollarë, makina e Monroe mund të bëhet e juaja

Me një çmim që do të nisë nga 500 mijë dollarë, një nga makinat e...

“Falë Zotit...”

U aksidentua në “Bllok”, reagon Kejvina

Që prej emisionit të parë në “Xing me Ermalin”, velina Kejvina Kthella është bërë një...