MENU
klinika
Letër nga Italia

“Të dashur britanikë, ja çfarë dimë për të ardhmen tuaj!”

"Mund të preket 80% e popullsisë"

Koronavirus/ Rakacolli: Java që vjen, vendimtare!

Zv. Ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka deklaruar se masat shtrënguese të qeverisë për të...

Pneumologu: Ja kur presim rastet e para!

Pacientët e Sanatoriumit zhvendosen në Elbasan

Mjeku pneumolog Arjan Mezini ka thënë në një nga emisionet televizive se tashmë Sanatoriumi është...

Video nga mbërritja në aeroport

“Faleminderit, popullit mik shqiptar”, Ministri Di Maio pret mjekët shqiptarë

Ekipi prej 30 mjekësh dhe infermieres i nisur pasditen e sotme drejt Italisë, për ti...

Vendi “mëmë” i Koronavirus

Nis rrugëtimin treni i parë në Wuhan, pas muajsh izolimi

Wuhan, vendi i origjinës së shpërthimit të COVID – 19, e cila do të kthehej...

Sot, OBSH kërkon testime...

Si në Shqipëri e shkatërruan sistemin e kontrollit dhe vaksinave!

Ditën e sotme OBSH bëri u thirrje të gjitha vendeve që të mos mbështeteshin vetëm...

"Sot ne jemi të gjithë italianë.."

Shqipëria dërgon mjekë në Itali, Rama: Ne po luftojmë me të njëjtin armik

Që nga nisja e luftës ndaj koronavirusit, autoritetet shëndetësore shqiptare kanë bërë thirrje për ndihmë...

"...përndryshe do mposhtemi!"

OKB: Duhet bashkëpunim botëror kundër koronavirusit

Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së tha të premten se kombet kudo në botë duhet të...

Eksperti shqiptar, Dr. Shk. Ilir Alimehmeti

“Mos vdis nga mungesa e diturisë!”

Libri i Zbulesës, Kapitulli 13; 16-18. Miqtë e mi! Ju ftoj të analizojmë së bashku...

Si veprohet për sëmundjet e fatkeqësitë?

“Leja për dalje vetëm për një pjesëtar të familjes”, Policia sqaron qytetarët

Policia e Shtetit sqaron edhe njëherë qytetarët për lëvizjen nga dita e hënë me rregullat...

Rama: Kur ra tërmeti e patë që ju dola për Zot

“Nga paga e luftës tek dyfishimi i ndihmës ekonomike. Indeksojmë dhe pensionet”

Kryeministri Edi Rama ka përsëritur disa herë se jemi në luftë duke iu tërhequr vëmendjen...

"Luftën nuk e solla unë"

Rama: Mua më ra të bëj rolin e babait, kjo mortje kërcënon…

Kryeministri i vendit Edi Rama në një komunikim në Facebook bëri me dije se ai...