MENU
klinika
Covid-19

Ja sa të infektuar dhe humbje jete regjistrohen në 24 orët e fundit

Situata me Covid-19 në vend

233 infektime të reja dhe dy humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar shifrat e fundit në lidhje me situatën me Covid-19 në...

COVID-19

Ministria e Shëndetësisë: 1001 raste të reja, 2 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se nga 2221 testime, 1001 qytetarë kanë rezultuar të infektuar...

COVID-19

Ministria e Shëndetësisë: 973 qytetarë të infektuar, dy humbje jete në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2100 testime, 973 qytetarë të infektuar, dy humbje jete dhe 416...

Rritja e rasteve të Covid-19

Ky shtet evropian rikthen mbajtjen e detyrueshme të maskës 1 muaj pasi e hoqi

Qiproja ka urdhëruar këtë të mërkurë rikthimin e maskve mbrojtëse anti-Covid, pak më shumë se...

Bilanci i COVID në vend

MSH: 947 qytetarë të infektuar dhe dy humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë referuar rritjes së rasteve me COVID-19 i bën thirrje qytetarëve që të...

Bilanci i COVID në vend

MSH: 974 qytetarë të infektuar dhe dy humbje jete në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2153 teste prej të cilave kanë rezultuar pozitivë...

COVID-19

Ulje e ndjeshme e infektimeve, 147 raste në 24 orët e fundit në vend

Është ulur ndjeshëm numri i rasteve me COVID-19 në vend, ndërsa numri i viktimave ka...

COVID-19

Vala e re e pandemisë në vjeshtë? Jepet alarmi, drejt rikthimit të maskave dhe vaksinave të reja

Vala e re e pandemisë në vjeshtë duhet të luftohet me vaksina të reja. Duhet...

Rritet sërish numri i infektimeve

MSH: 293 qytetarë me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Është rritur lehtë numri i infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin...

Situata nga infektimet me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat: 271 qytetarë të prekur në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit është rritur numri i testimeve dhe kanë shënuar një rënie...

COVID-19

Identifikohen 277 raste të reja në vend, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikuar bilancin e COVID-19 të 24 orëve të fundit. Sipas Ministrisë nga...