MENU
klinika
Balluku: Kantieret hapur

Koronavirusi shtyn afatin për përfundimin e bypass-it të Fierit

Kriza e koronavirusit

Pazar online në kohërat e karantinës!

Duke iu përshtatur situatës së vështirë në vend, pothuajse çdo dyqan ka vendosur t’i qëndrojë...

Lexo 10 librat e të gjitha kohërave!

Je në izolim, a në injorancën që vetë e zgjodhe?

          Letërsia i shërben shoqërisë, sepse ndihmon që kushdo të kuptojë...

"Nuk vendos qeveria"

“PD ia fut kot”, Rama i përgjigjet opozitës për testet masive

Kryeministri Edi Rama, me anë të një statusi në “Twitter” i është përgjigjur opozitës së...

Nuk u krijua në laborator!

Analiza/ Covid-19 ka qarkulluar prej dekadash në mesin tonë!

Ndërkohë që koronavirusi vazhdon të përhapet në të gjithë globin, duke shkaktuar izolim dhe frikë,...

"Shtabi i Emergjencave të bashkëpunojë me Bashkinë"

Meta në Shkodër: Turp të jesh i pakujdesshëm

Presidenti Ilir Meta ishte vizitoi Shkodrën, qarku i dytë tashmë më problematik në vend sa...

“Nëse ngrihesh shpejt, rrezikon të biesh sërish”

OBSH thirrje të gjitha shteteve: Mos i hiqni masat ndaj pandemisë!

Organizata Botërore e Shëndetësisë nuk ka rekomandime të qarta për vendet dhe rajonet lidhur me...

Automjetet e kompletuara me të gjitha pajisjet e një urgjence lëvizëse

Mbërrijnë 6 autoambulancat e para nga Turqia

Komanda mbështetëse e forcave të armatosura ka njoftuar se kanë mbërritur 6 autoambulancat e para...

Në mbikëqyrje të rreptë

Johnson në reanimacion/ Mbretëria e Bashkuar: Është përkeqësuar ndjeshëm!

Mbretëria e Bashkuar është e shqetësuar për kryeministrin e saj: shëndeti i 55-vjeçarit të infektuar...

Të prekura dhe gra shtatzënë

Covid-19 në Shqipëri/ 41 mjekë dhe infermierë të infektuar nga 4 qytete

Koronavirusi në Shqipëri mes 383 të infektuarve ka prekur edhe 41 nga stafi shëndetësor ku...

"Mos u bëni mashë politike"

Lezha refuzoi shpërblimin/ Rama: Ata në vijën e zjarrit paguhen 1000 euro mbi pagën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për gjestin në Lezhë ku Stafi i Urgjencës refuzoi shpërblimin...