MENU
klinika

Çështja "Babalja"

Basha nxjerr videon: Grupi i Ramës për mbrojtjen e Xhafajt

10.10.2018 - 19:01

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video në Facebook, lidhur me çështjen “Babala”.

Në video degjohet Rama teksa thotë se krijoi grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafaj.

“Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët”