MENU
klinika

Vjen surpriza e madhe!

Bebe Rexha bashkëpunim me këngëtarin shqiptar

12.10.2018 - 22:11

Të bashkëpunosh me Bebe Rexhën nuk është aspak e lehtë, pasi ajo është një nga këngëtaret më të famshme në mbarë botën në ditën e sotme.

Këtë fat të madh, duket se do të ketë një këngëtar i ri shqiptar. E kemi fjalën për Seven Saraqin, i cili në një intervistë për emisionin ‘SevenBizz’, ka zbuluar se së shpejti do të vijë me një bashkëpunon me yllin shqiptar që tashmë është në një nga këngëtaret më të dëgjuara në botë.


Tashmë na mbetet të presim për të dëgjuar këngën e tyre e më pas për të parë se si do të ndikojë kjo këngë edhe në karrierën e mëtejshme të këngëtarit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNKrijoi një lidhje dashurie me Heidin në Big Brother Itali

“Sonte do të bëhet nami”, Massimiliano Varrese vjen sonte LIVE në Shqipëri

Ja bashkëpunimet me yjet e muzikës

Mozzik publikon albumin e tij

Sherri mes shokëve që nisi në lojë dhe vijoi jashtë BBV!

Meriton Mjekiqi prish miqësinë me Romeo e Donald Veshajn!