MENU
klinika

Ish-kapiteni i Kombëtares

Darkë me Dua Lipën apo Rita Orën? Cana jep…

05.02.2019 - 11:48

Kapiteni legjendar Lorik Cana është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që shpesh herë janë pikante.

I ftuar në emisionin “Sevenbizz” në Kosovë, ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, veç të tjerave, është ngacmuar duke u pyetur se kë do të zgjidhte për një darkë mes Dua Lipës dhe Rita Orës.

Cana është treguar i kujdesshëm duke dhënë një përgjigje diplomatike: “Do jap një përgjigje prej politikani. Do ftoja në tryezë Bebe Rexhën, Dua Lipën, Rita Orën, të gjitha artistet e famshme shqiptare. Do ishim ulur bashkë”.

Lorik Cana, Monica

Cana është takuar me Rita Orën në Vatikan, ndërsa me Dua Lipën në Amerikë, madje me këtë të fundit ka qe vet ëish-futbollistit që e ka postuar me krenari foton.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Së bashku për Skënderbeun”

Artistët shqiptarë koncert në Itali