MENU

Nuk vjen vetëm

Ermal Meta s’harron Shqipërinë, tjetër koncert

05.02.2019 - 19:56

Koncerti i qershorit të vitit të kaluar në sheshin “Skënderbej” nuk do të jetë i vetmi i mbajtur nga këngëtari Ermal Meta në Tiranë.

Këngëtari, një nga më të pëlqyerit në Italinë fqinje e jo vetëm, do të rikthehet sërish në vendin e tij të lindjes dhe sërish për të mbajtur një tjetër koncert.

Fituesi i “Sanremos” do t’i mbledhë sërish adhuruesit e tij në më 4 mars në Pallatin e Kongreseve. Lajmi është dhënë nga kreu i bashkisë së Tiranës.

Për t’u theksuat është fakti, se në këtë koncert, Ermali nuk do të jetë i vetëm pasi do të shoqërohet edhe nga katër artistë të talentuar italianë të GnuQuartet.

Ermal Meta këndoi edhe në Festivalin e Këngës në RTSH, ku ishte i ftuar.

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur