MENU
klinika

Postimi

Protesta/ Ndreu “vë në lojë” Bashën: Përbetimet e tij njësoj si trimëritë e…

16.03.2019 - 19:56

Protesta e sotme e opozitës nuk i ka shpëtuar as komenteve nga ana e deputetit socialist Pjerin Ndreu.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ndreu ka ironizuar kryedemokratin Basha për të cilin shkruan se përbetimet e tij për rrëzimin e Ramës i ngjajnë trimërive të lepurit përballë elefantit.

Postimi i plotë:

kolana e librave

“Perbetimet e Bashes per te rrezu Ramen, njelloj si “trimerite” e lepurit per te rrafe elefantin! Mos humbisni diten kot se do piqen qershite, kumbullat, rrushi dhe portokallet e nuk do nxirrni gje me drite!!!”, ka shkruar Ndreu.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN