MENU
klinika

EMRI

Aksident i rëndë në Tepelenë, vdes një person

24.04.2019 - 08:22

Mëngjesi i sotëm ka nisur me rrugë të përgjakura. Një makinë ka dalë nga rruga në Bypass-in e Tepelenës dhe si pasojë ka humbur jetën shoferi.

Makina drejtohej nga një 50-vjeçar i identifikuar si Ylli Ruçi.

Informacioni i policisë:

Në orën 06:20, në segmentin rrugor ku punohet për Bypas-in e Tepelenës, ka dalë nga rruga mjeti tip “Benz”, që drejtohej nga shtetasi Y.R, rreth 50 vjeç, banues në Memaliaj.

Për pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i mjetit, shtetasi Y.R

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.