MENU
klinika

Njoftimi i policisë

Digjet makina e shefit të krimeve në Tepelenë

11.04.2019 - 09:08

Gjatë mbrëmjes së djeshme është përfshirë nga flakët makina e shefit të krimeve në Tepelenë, Gentjan Shehu.

Sipas njoftimit të policisë, makina ka qenë e parkuar poshtë pallatit dhe ngjarja dyshohet se ka ndodhur rreth orës 5:00 në lagjen “15 shtatori”.

Njoftimi i policisë:

“Në datën 11.04.2019, rreth orës 5:00, në lagjen “15 shtatori”, Tepelene, ka marr flakë dhe është djegur në pjesën e përparme mjeti tip “Ford”, (mjeti ka qënë i parkuar para pallatit), në përdorim të shtetasit G.Sh.

Në vëndngjarje shkoi grupi hetimor dhe nga hetimet e para proceduriale rezultoi se shkaku i djegies së mjetit është aksidental(difekt elektrik)”, ka njoftuar policia.