MENU
klinika

EMRI

Me cilën moderatore do të lidhej? Isli Islami e pranon publikisht

21.04.2019 - 12:50

Ai është një prej moderatorëve më të njohur shqiptarë dhe prej vitesh shoqëron publikun çdo mëngjes me ‘ëake Up’.

I ftuar në ‘Mos i fol shoferit’, Isli Islami foli për jetën e tij personale dhe profesionale.

I pyetur nëse është në një lidhje, Isli ka pranuar që është i dashuruar, por jo i lidhur. Ndërsa nuk ka dhënë më shumë detaje për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

kolana e librave

I pyetur se cilën nga modetaroret shqiptare do të donte të kishte dashur Isli, ai ka dhënë emrin e Viola Spiros.

Kujtojmë se së fundmi ai është përfolur se ka një lidhje me moderatoren Ori Nebijaj, por kjo e fundit e ka mohuar një gjë të tillë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN