MENU
klinika

Prej 3 vitesh së bashku

Ndarje përfundimatare për Çiljetën dhe Alban Hoxhën?

05.04.2019 - 11:22

Prej thuajse tre vitesh, Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë në një marrëdhënie me njëri-tjetrin.

Ata asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen, edhe pse janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Mirëpo, së fundmi mësohe se Albani dhe Çiljeta prej disa kohësh i kanë shkëputur marrëdhëniet e tyre.

Nuk dihet ende arsyeja që i ka sjellë dderi këtu, megjithatë ata ende e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram” duke lënë të kuptohet se mund të jetë thjesht një momentit i vështirë mes tyre ose ata mund të ruajnë miqësinë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN