MENU
klinika

Detajet

Përplasje me armë në Laç, dyshohet për 2 viktima

28.04.2019 - 21:18

Një grup të rinjsh janë përplasur mes tyre me armë zjarri pak çaste më parë në qytetin e Laçit, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet se ka edhe viktima.

Grupi hetimor dhe policia ka rrethuar zonën.

plagoset me arme zjarri mat_konica.al
plagoset me arme zjarri mat_konica.al

Ende nuk ka detaje, por dyshohet se nga shkëmbim i zjarrit janë vrarë dy persona.

Mësohet se përplasje mes të rinjve ka ndodhur në qendër të qytetit.