MENU
klinika

Akuzat menjëherë pas publikimit

Ronela Hajati ” Më kanë vjedhur këngën”

09.04.2019 - 15:51

Ronela Hajati javë më parë solli këngën më të re, por sipas fjalëve të saj kjo këngë është vjedhur.

Këngëtarja e ka bërë të ditur se dikush i ka vjedhur projektin e fundit, dhe kjo gjë e ka revoltuar.

kolana e librave

Ajo përmes llogarisë personale në Instagram e ka bërë publike këtë gjë, por nuk e ka përmendur emrin e askujt përveç thjeshtë akuzës.

Bukuroshja vesh fustanin e nusërisë

Pas pajtimit Stresi dhe Keisi bëjnë dasmën

“Ishte një drogë, nuk pritem kurrë më”

Jane Fonda heq dorë nga operacionet kirurgjikale

Një mbrëmje enkas për të dashuruarit në Gjermani

Loredana dhe Zuna “kapen mat”

Pas humbjes së mikeshës së saj

Rita Ora jep mesazhin e fuqishëm