MENU
klinika

" E doja atë rol..."

“Sirena e vogël” nuk ka rol për Lindsay Lohan 

05.04.2019 - 15:54

Lindsay Lohan kishte shprehur prej kohësh që donte të luante “Sirenën e vogël” në 30-vjetorin e filmit të famshëm të Disney-it.

Ky rol iu dha aktores Lea Michele dhe reagimi i Lindsay-it s’mund të ishte më spontan se kaq. “Ai është filmi im i preferuar që fëmijë.

Ky film më bënte të lumtur sa herë që e shikoja. I thoja të gjithëve të pushonin.

Doja të shihja çdo sekondë të saj.”- është shprehur Lohan. “Huh?!”- komenton Lindsay dhe duket sa e zhgënjyer aq edhe e habitur me çfarë po ndodh.

Madje ajo kaq shumë e donte këtë rol sa në 2018-ën postoi në instastory një foto ku sugjeronte që rolin e sirenës ta bënte ajo dhe Ursula nga Meryl Streep.