MENU
klinika

Moderatorja në ditën e diplomimit...

U nda nga djali i Jozefina Topallit? Reagimi

11.04.2019 - 14:53

Ditën e sotme djali i Jozefina Topallit, Genari është diplomuar në ‘Universita Cattolica del Sacro Cuore’ në Milano.

Genari dhe nëna e tij, Jozefina Topalli kanë publikuar në rrjetet sociale disa foto nga ceremonia e diplomimit. Në postimin e tij Genari shkruan se kjo ishte një ditë shumë e vecantë dhe e bukur për të.

Mirëpo, ajo çfarë vihet re është veprimi i moderatores Eva Murati e cila e ka pëlqyer postimin.

Kujtojmë që Eva dhe Genari prej disa kohësh janë përfolur se i kanë dhënë fund lidhjes.

Nga fjalët e para tek oraret e ushqimit

Klea Huta tregon më shumë për rritjen e djalit

Daljet e saj publike janë shumë të rezervuara

Lori Hoxha ndan foton me Redian

Zgjidhen si vajzat më me stil

Motrat Lipa pushtojnë mediat e huaja!

Vetë firma ka publikuar video

Edhe Kylie vishet nga stilistët shqiptarë!