MENU
klinika

Detajet

Aksident tragjik në mes të Tiranës, shtetasi humb jetën duke drejtuar mjetin

08.05.2019 - 18:51

Një aksident është regjistuar pak minuta më parë në në Bulevardin “Gjergj Fishta”.

Policia bën me dije se shtetasi S.V, 30 vjeç, duke drejtuar mjetin dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga duke u përplasur me një pemë.

kolana e librave

Shtetasi S.V, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht ngjarja dyshohet aksidentale.