MENU
klinika

Nuk është hera e parë

Anuloi koncertin, përkeqësohet gjendja e Ariana Grande

29.05.2019 - 13:01

Ariana Grande është detyruar të anulojë shfaqen e saj në Florida së fundmi për shkak të problemeve shëndetësore.

Ajo e dha lajmin në ‘Instagram’, ku u shpreh:

U zgjova shumë keq, kam vrapuar për një takim me doktorin dhe më është thënë që duhet të shtyj koncertet e sotme dhe të nesërme.

Më vjen shumë keq që po e bëj këtë gjë, por nuk kam zgjidhje tjetër. Do jua shpërblej, ju premtoj dhe ju lutem më falni”.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja e njohur anullon koncertet, por siç duket gjendja e saj nuk është e mirë, madje është përkeqësuar.

Fansat kanë vërshuar t’i urojnë shërim të shpejtë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne

Nxitin spekulimet mbi seksualitetin

Ariana Grande dhe Victoria Monet bashkëpunim