MENU
klinika

Video

Aurela Gaçe jep lajmin se…

08.05.2019 - 10:53

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ndërsa pak orë më parë ajo ka dhënë një lajm të ri për fansat.

Këngëtarja postoi disa video, me klipeve të shumë viteve më parë, dhe njoftoi se po sjell një album të ri.

Sa shume e dua folkun❤ e kur shoh , paskam vetem 4 kenge te shkruara per mua (se tjerat qe kam bere, jane cover-a ose kam bere nderthurje te rrymave te reja me ngacmime te folkut) .

Ne fakt jam duke punuar ne album te ri….por akoma jo folk?….qe do te thote se kam shume pune perpara?.

Nejse, ketu jam une, e do ti jap te gjitha cfare dua ,me kohe, e ne kohe??? dashtë Zoti, gjithmone“, ka shkruar ajo duke kujtuar projektet të këtij zhanri muzikor.

Për momentin Aurela nuk ka më shumë detaje, por me siguri fansat po e presin me padurim surprizën e saj.

Një nga favoritet për të fituar DWTS

Elhaida Dani zbulon si do t’i shpenzojë 50 mijë eurot

Në garë për drejtor të Teatrit Kombëtar

Rez Veleshnja sulmon Altin Bashën, ka një thirrje për Ramën!

"Mendjemadhe, tu afruam dhe ti..."

Ndjekëset ‘kryqëzojnë’ Arbana Osmanin

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm

Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

"Mos i fusni të gjithë burrat në një thes"

Getinjo ka një mesazh pas vrasjes së gruas shtatzënë në Kosovë