MENU

Në listat e partisë më 30 Qershor

“Mimoza Llastica” garon në Bashkinë e Himarës

19.05.2019 - 15:40

Quhet Zhaklina Dhimojani por publiku e njeh si “Mimoza Llastica”.

Është roli që ju besua të luante në film që i dha famë dhe e bëri një prej personazheve më të dashura për shumë vite.

Zhaklina ka pranuar të garojë në zgjedhjet e 30 Qershorit si kandidate në listën e Partisë Socialiste për Këshillin Bashkiak të Himarës.

Ajo renditet e gjashta në këtë listë të dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Cilat ishin ato shqiptare

Gratë që drejtuan botën