MENU
klinika

"Dua..."

Njihuni me dëshirën e madhe të Bleona Qeretit

01.05.2019 - 12:33

“Dua të marr një çmim të madh në Amerikë”

Së fundmi  Bleona Qereti ka qenë e ftuar në një program televiziv ku ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj por edhe nga karriera.

Deri ku para disa kohësh u fol edhe për përshtatjen e saj edhe si aktore. 

Është përfolur shumë për stilin e saj ekstravagant, duke qenë ndër të parat këngëtare shqiptare që është zhveshur në skenë por jo vetëm për këtë.

Gjithashtu ajo ka marrë komente nga më të ndryshmet edhe për vokalin e saj.

Ndër të tjera ajo ka zbuluar se ka ndër mend që në vitin  2022 të fitojë një çmim të rëndësishëm në Amerikë.

Dua të marr në 2022-tën një Grammy apo një Oscar apo një Ammy. Dhe nëse jo në 2022-tën në 2031-tën”, ka thënë Bleona mes të tjerash.

 

Luana Vjollca rrëfe planet e saj të martesës

Dasmë tradicionale apo private?

Këngëtaret me të cilat nuk duhet të bashkëpunojë kurrë!

Profesionalizëm? Klea Huta ia ka bërë gati listën Elgitit

Lokalet e natës vijojnë të mbyllur

Elton Deda: Artistëve u mungon organizimi