MENU
klinika

“Më në fund paqe”

Jo vetëm një klip i ri i Taylor, por dhe një skenë pajtimi me Perry-n

18.06.2019 - 14:26

Sherri mes tyre ka nisur shumë kohë më parë në 2014-ën, kur Taylor Swift akuzoi Katy Perry-n se i kishte marrë dy prej kërcimtarëve që i kishte të domosdoshëm për turin “Red Tour”.

Javën e kaluar, ato shpallën paqe në Instagram duke publikuar biskotat të cilat Taylor-i ia kishte dërguar Katy-t duke i shkruajtur:

“Më në fund paqe”.

Ndërkohë, Taylor Swift publikoi sot videon e saj të re “You Need To Calm Down”.

kolana e librave

Një video plot me personazhe të famshëm, që nga Ellen Degeneres, tek Ryan Reynolds, por ajo që po tërheq më tepër vëmendjen është ish-rivalja e përbetuar e Taylor Swift-it, Katy Perry.

Kënga “ You Need to Calm Down” tingëllon si një tentativë e Taylor Swift-it për të patur një himn për tolerancën dhe mirëkuptimin.

Në këtë kuptim, ajo ka inskenuar një skenë pajtimi mes saj dhe Katy Perry-t, si qershia mbi tortë për mesazhin që po tenton të përcjellë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Mbaj mjete për vetmbrojtje

Edhe Taylor Swift e frikësuar nga fama