MENU
klinika

Propozimi i tij i veçantë...

Nuk e dinim, por Xhaka qenka shumë romantik!

22.06.2019 - 13:14

Taulant Xhaka përpos faktit të të qenurit futbllisti juaj i preferuar qenka edhe shumë romantik dhe tani na e vërtetoi!

Futbollisti shqiptar i ka propozuar për martesë të fejuarës së tij, Arbnorës.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes një fotografie që e postoi në rrjetin social Instagram, ku shihet duke i propozuar me unazë të fejuarës.

Ai është është ulur në gjunjë për ta bërë edhe më romantik propozimin!

“Zoti dhe Zonja Xhaka” , ka shkruar Xhaka përkrah fotos, ku ka marrë shumë urime nga familjarët, miqtë e kolegët.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga Hysaj e Xhaka, te Basha e Hyka

Kuqezinjtë: S’ishte perfekte, s’mbaron këtu!