MENU
klinika

Ky veprim po na vë në dyshime

Të lidhur? Alba Hoxha dhe Albi Nako nuk flasin më?

16.06.2019 - 18:26

Ka bërë shumë zhurmë në media e në rrjete sociale, lidhja e presupozuar mes koreografit Albi Nakos dhe balerinës Alba Hoxha, tashme prezantuese e motit ne Tv Klan…

Ai dhe balerina Alba Hoxha u vunë re se publikonin shpesh foto nga i njëjti vend ose herë pashere edhe i komentonin njëri tjetrit nëpër postime të ndryshme. Kjo ishte dhe arsyeja e aludimit se mos ndoshta ata janë të lidhur me njëri tjetrin…

Mediat shkruan se të afërm të tyre e kanë pohuar lidhjen dhe kanë treguar se Albi dhe Alba nuk i ndahen njëri-tjetrit, megjithëse nuk ka patur kurrë konfirmimin zyrtar nga ana e secilit prej tyre.

Në rastet kur është kërkuar fjala e fundit prej tij, ai ka zgjedhur të heshtë duke mos zgjedhur vëmendje.

Këtë herë diçka shumë jo e zakonshme po na vë në dyshime…

Ai dhe balerina nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Nuk e dimë nëse kjo nënkupton një “zënkë” mes tyre apo thjesht një mënyrë për të tërhequr vëmendjen e mdiave, pasi tashmë e kemi vënë re mirë se shpesh VIP-at tanë, edhe pse të lidhur me njëri tjetrin vendosin të mos e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Arsyeja përse ndodhet në Itali

Si është marrëdhënia e Albi Nakos dhe Albës?