MENU
klinika

VIDEO

Tensione në Bilisht dhe Pogradec, militantët mësyjnë KZAZ

19.06.2019 - 12:08

Edhe në Bilisht dhe Pogradec dita e sotme është shoqëruar me tensione dhe përplasje mes forcave të policië dhe militantëve të PD.

Edhe në këto dy qytete militantët kanë tentuar të futen me forcë në KZAZ, për të dëmtuar materialet zgjedhore.

kolana e librave

Pas anulimit të datës së zgjedhjeve nga Presidenti Ilir Meta, në KZAZ të ndryshme në disa qytetet të vendit, ka pasur përplasje pasi kërkohet lirimi i ambienteve pasi, sipas demokratëve nuk do të ketë zgjedhje më 30 qershor.

Ja shpërndarja e rasteve të reja në qarkun e Korçës!

Infektohen me Covid-19 edhe dy mjekë në Kolonjë

Transportonin emigrantë të paligjshëm

900 euro për në BE! Tre lezhjanë kapen në Pogradec

U largua nga shtëpia dhe s’u kthye më

Bilisht, 53-vjeçari i dehur mbytet në rezervuar