MENU
klinika

"Në shtëpinë time...."

E kritikuan për mungesën e bibliotekës, reagon Oni

17.07.2019 - 17:25

Shtëpia e tij u bë kryefjala e momentit dhe e tërë vëmmendja e medias dhe e fansave ishte te biznesmeni Fatmir Hysenbelliu dhe te jeta lukspoze e tij.

Siç edhe e pame mjaf mirë shtëpia e tij ërfshin një palestër, një kinema private dhe një pishinë. Gjithashtu, ai ka një dhomë të veçantë për garderobën e tij, si dhe një fushë kalçetoje. Mendohet se apartamenti luksoz ka kapur shifrën e 20 milionë dollarëve.

Mirëpo, me siguri s’ju kishte shkuar në mendje se në këtë luks të madh mungon diçka shumë thelbësore. Një bibliotekë!

Për këtë ka reaguar edhe edhe Fatmiri, i cili ka publikuar disa pamje të tjera.

‘Në turin e shtëpisë time kishin harruar të përmendin një dhomë’, shkruan ai, por pavarësisht kësaj Fatmiri nuk na tregon bibliotekën, duke i lënë kështu ndjekësit konfuzë.

Megjithatë duket se Onit nuk i paska ardhur dhe aq mirë për “kritikën” e fansave të tij. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN