MENU
klinika

"S'kanë rëndësi vitet..."

Feston sot 55-vjetorin e lindjes, Rama mesazh me thënien e Lincoln

04.07.2019 - 11:37

Që në orët e para të mëngjesit të sotëm kanë vërshuar një sërë urimet në faqen e kryeministrit Rama në Facebook.

Këto urime vijnë në kuadër të 55-vjetorit të tij të lindjes.

Kënaqësinë e kësaj ditë kryeministri Rama e ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook.

Kreu i qeverisë, ka postuar në Facebook një foto të riniës dhe një foto aktuale të tijën.

Mesazhi i Ramës:

Faleminderit pafund dhe ndjesë për pamundësinë që t’u përgjigjem një për një, urimeve tuaja të pafundme për 55 vitet e mia?

“Tekefundit s’kanë rëndësi vitet e jetës tënde. Ka rëndësi jeta në vitet e tua”, thoshte Presidenti Lincoln?