MENU
klinika

"The Reds" punojnë edhe me 'spastrimet'

Liverpool ‘heq qafe’ sulmuesin për 22 mln euro!

01.07.2019 - 20:51

Danny Ings ka finalizuar transferimin e tij me vlerë 22 milionë euro nga Liverpool te Southampton.

Sulmuesi 26-vjeçar iu bashkua The Saints sezonin e kaluar në formë huazimi dhe klubi tani e ka blerë përfundimisht.

Liverpool do të fitojë jo pak për Ings, The Reds do të fitojnë 20 milionë euro plus dy milionë në varësi të paraqitjes së lojtarit.

Marrëveshja do t’i japë një shumë të kënaqshme kampionëve të Champions League për një lojtar që nuk bënte pjesë në planet e Klopp.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Klopp gati ta largojë për këtë shumë

Liverpool vendos çmimin për Salah!