MENU
klinika

Vetë Ermalit ju duk e pabesueshme

‘Shifër shokuese’, Ermali tregon sa fiton Ardit Gjebrea

20.07.2019 - 16:46

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi di ndonjëherë të jetë edhe serioz dhe kur bëhet i tillë ai shokon me deklaratat.

Ai ishte i ftuari kësaj jave në emisionin ‘Treshat’, ku u bë pjesë e rubrikës ‘Makina e së vërtetës’.

Gjatë intervistës me Bora Zemanin, Ermali tregoi se një nga personat që vlerëson shumë është Ardit Gjebrea.

 

 

kolana e librave

Ndër të tjera, ai rrëfeu se Arditi i ka treguar vlerën sesa duhet të fitojë në një sezon televiziv, shifër e cila e kishte befasuar moderatorin.

‘Më ka thënë shifrën sa duhet të fitojë në një sezon televiziv, për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lek mund të fitohen?’, u shpreh Ermali.

Epo dhe nuk do habiteshim edhe shumë, pasi dihet influenca e madhe që Arditi ka te publiku.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Dhimbja s’do kalojë kurrë!”

Ardit Gjebrea flet për humbjen e prindërve